22.1 C
Warszawa

Ruszamy z „Turystyczną mapą miejsc związanych z zegarmistrzostwem w Polsce”

Szanowni Państwo! Oddajemy w Wasze ręce „Turystyczną mapę miejsc związanych z zegarmistrzostwem w Polsce”. Jest to narzędzie, które pomoże odnaleźć związane z zegarmistrzostwem interesujące obiekty w naszym kraju. Na mapie zaznaczone zostały m. in. muzea z ciekawym eksponatami, miejsca pochówków zegarmistrzów, lokalizacje byłych fabryk zegarów lub zegarków oraz wyjątkowe zegary wieżowe. Słowem, wszystko to, co może zainteresować pasjonata zegarków, zegarów czy zegarmistrzostwa ogółem.

Mapa dostępna jest już teraz pod adresem: https://www.zegarmistrzostwo.org/mapa/

Chcemy także, aby nieustanie się rozwijała. Mapa jest przygotowana tak, abyśmy mogli budować ją wspólnie z użytkownikami. Tym samym, zapraszamy wszystkich do przesyłania swoich propozycji, które po weryfikacji pojawią się mapie. Wielu z nas ma w swojej okolicy obiekt, który może być interesujący dla osób, których pasja, hobby lub praca jest związana z zegarmistrzostwem. Zgłoszenia nowych miejsc należy wysyłać na adres kontakt@zegarmistrzostwo.org. Muszą one zawierać dokladną lokalizację (najlepiej w formacie pochodzącym z pinezki map Google). Potrzebny jest również opis miejsca, mile widziane jest też zdjęcie, w przypadku którego załączenia należy dołączyć nastepujące oświadczenie: „Oświadczam, że przesłane zdjęcie jest moją własnością i wyrażam zgodę na wykorzystanie go przy tworzeniu Turystycznej mapy miejsc związanych z zegarmistrzostwem w Polsce”.

Z uwagi na fakt, że jest to pierwsza wersja mapy, jesteśmy otwarci na sugestie co do jej działania, wyglądu czy funkcjonalności. Adres mailowy na potrzeby takich zgłoszeń to także kontakt@zegarmistrzostwo.org.

Życzymy udanego zwiedzania!

Podziel się tym artykułem!

Najnowsze artykuły